O nas

czyli kilka słów skąd się tutaj wzięliśmy:

Nasza firma istnieje od 2004 roku. Poprzednio identyfikowaliśmy się jako EKAP, lecz ciągły rozwój zaowocował stworzeniem nowej marki swithc, a wraz z nią obecnego wizerunku. Działalność na rynku instalacyjnym i zdobywane rok po roku doświadczenie w kraju i za granicą doprowadziły do decyzji o zaoferowaniu naszym klientom specjalistycznych usług w zakresie jednego, zintegrowanego systemu zarządzania instalacjami, dającego według nas najszersze możliwości – otwartego systemu KNX.

Wąska specjalizacja zagwarantowała nam zdobycie wyróżniającej się na rynku gruntownej wiedzy i kompetencji. To z kolei zaowocowało pierwszą w historii polską nominacją do najbardziej prestiżowego wyróżnienia w branży, ogólnoświatowej (!) nagrody KNX AWARD. To najlepsza rekomendacja tego, co możemy Ci zaproponować!

Wyróżniają nas:

Czas

Natychmiastowa reakcja na Twoje potrzeby.

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdy projekt tak, jakbyśmy realizowali go we własnym domu.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w jednym systemie, co oznacza jego dogłębną znajomość „od podszewki”.

Stawianie klientów w centrum uwagi, a jednocześnie świadomość ich zróżnicowanych potrzeb ukształtowała cel nadrzędny
i istotę naszej działalności w postaci misji:

„Dostarczamy nowoczesność, komfort, status i bezpieczeństwo do twojego domu. Zdefiniuj, co dla ciebie znaczą, my zajmiemy się resztą”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top

Kontynuując przeglądanie strony (scrollowanie lub kliknięcie w menu), wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Polityka prywatności dostępna tutaj: http://swithc.com/polityka-prywatnosci/

Zamknij