Dotykowy przycisk KNX ponownie nagrodzony!

Z okazji zbliżających się targów “imm cologne” jury “Interior Innovation Awards” tworzone przez Niemiecką Radę Designu nagrodziło przycisk “kamereon” etykietą “Selection”.
Z tego powodu w katalogu “Winners’ Yearbook 2015” znajdziecie wpis o dystrybuuowanym przez nas przyckisku KNX! Jesteśmy dumni z powtarzającego się uznania pracy zespołu dakanimo i ich innowacyjności!
Jednocześnie ta nagroda jest motywacją do tworzenia i dystrybucji produktów o wybitnych właściwościach spełniających wymagania współczesnych technologii inteligentnych budynków.

Posted on 2014-11-26 in Informacje

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top

Kontynuując przeglądanie strony (scrollowanie lub kliknięcie w menu), wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Polityka prywatności dostępna tutaj: https://swithc.com/polityka-prywatnosci/

Zamknij