Usługa ustalona

Rozlicznie i zakres wg ustaleń 60 minut

Kategoria:

Opis

Umawiaj tą usługę tylko po rozmowie z nami i tylko na naszą prośbę. Wiemy na co się umawialiśmy, umówiliśmy się na stawkę, tutaj tylko wybierasz termin wykonania usług. Podczas wpisywania adresu dojazdu, wpisz 00-000 aby nie naliczyły się dodatkowe koszty dojazdu.

Pamiętaj, że wszelkie prace przygotowawcze (ustalenia na miejscu, trasowanie otworów, wyłączanie zabezpieczeń, “odgruzowywanie” przestrzeni dostępowej do szaf rozdzielczych/RACK, przesuwanie mebli, zabezpieczanie podłogi itp) oraz prace po zakończeniu usługi (sprzątanie, sprawdzanie systemów, pomiary, przestawianie mebli itp) zaliczają się do czasu usługi. Jeżeli chcesz optymalnej wykorzystać nasz czas, przygotuj nam miejsce pracy.

Cena nie zawiera materiałów (koszt do ustalenia po przyjeździe, po ustaleniach. Może się okazać, że nie będziemy mieć materiału w samochodzie, od ręki)
Cena nie zawiera kosztów dojazdu (obliczane przed złożeniem zamówienia na stronie koszyka usług).

Jeżeli zlecenie będzie wymagało więcej czasu i będziemy mogli jeszcze zostać, poprosimy Cię o dopłatę za każdą rozpoczętą godzinę.

Opłacenie usługi gwarantuje utrzymanie terminu.

Back to Top

Kontynuując przeglądanie strony (scrollowanie lub kliknięcie w menu), wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Polityka prywatności dostępna tutaj: https://swithc.com/polityka-prywatnosci/

Zamknij