Zdalne przeprogramowanie systemu

0,00 

Wpisz tutaj DOKŁADNIE czego oczekujesz :)

Kategoria:

Opis

Zleć nam zdalne przeprogramowanie Twojego systemu!

Opisz bardzo dokładnie, jaka funkcjonalność docelowa Cię interesuje. Nie zostawiaj otwartych pytań lub pola na niejasności, nie pytaj nas “czy tak by się dało”. Same konkrety 🙂 Jeżeli z jakiegoś powodu żądane przez Ciebie funkcje nie będą od razu możliwe do realizacji, damy Ci znać i zaproponujemy rozwiązanie.

Usługa dostępna dla naszych klientów posiadających w swojej instalacji stosowne rozwiązania, które umożliwiają nam bezpieczny zdalny dostęp.

Usługa zostanie dodana do naszej kolejki zleceń i zrealizowana możliwie najszybciej, jednak nie gwarantujemy konkretnego terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie, skorzystaj z płatnej opcji w postaci zdalnej usługi serwisowej z rezerwacją terminu.

Back to Top

Kontynuując przeglądanie strony (scrollowanie lub kliknięcie w menu), wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Polityka prywatności dostępna tutaj: https://swithc.com/polityka-prywatnosci/

Zamknij