Ekskluzywne przyciski KNX

W naszej ofercie można znaleźć produkty takie jak szklane, dotykowe przyciski kamereon w wielu wersjach oraz gniazda wtykowe w tej samej stylistyce. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tymi niesamowitymi, ręcznie produkowanymi dziełami sztuki!

UWAGA

Niestety to urządzenie nie jest już produkowane, nie mamy go w ofercie i nie będziemy mieć. Ale możemy mieć coś fajniejszego 🙂 Daj znać jeśli szukasz czegoś podobnego

dakamino kamereon – maestro adaptacji. Niepowtarzalny sensor dotykowy systemu KNX/EIB realizujący mnogość funkcji, takich jak: sterowanie oświetleniem (załącz/wyłącz, ściemnianie, zmiana koloru), klimatyzacją, ogrzewaniem i wentylacją, roletami i żaluzjami i niemal każdą inną funkcjonalnością dostępną przy integracji systemem KNX.

kamereon_tapeta_czarny

Urządzenie jest w stanie obsłużyć od małych po nawet ogromne pomieszczenia, posiada 6 pól dotykowych (cztery na rogach, pole centralne i pokrętło), czujnik temperatury z termostatem, mechanizm wibracyjny, głośniczek, czujnik zbliżeniowy. Całość dopełniają 24 diody LED RGB z rozbudowaną konfiguracją (dowolne kolory, jasność, tryb dzienny i nocny, wygaszacz ekranu w formie zegara analogowego, itp.). Stan diod można wysterować zdalnie w zależności np. od sygnałów statusu sterowanych urządzeń (np. przycisk jest zielony gdy oświetlenie jest załączone, czerwony gdy wyłączone, niebieski gdy jest zimno, czerwony gdy gorąco, żółty gdy świeci słońce i biały gdy jest mgła…). Niespotykaną funkcjonalnością jest “pokrętło” – dotykowy obszar centralny działający jak pokrętło ściemniacza, regulacji temperatury, głośności czy dowolnej innej wartości zmiennej. Sensor rozróżnia długie i krótkie naciśnięcia, które mogą realizować różne funkcje, można go zablokować na czas czyszczenia oraz zdalnie przełączyć w tryb master, w którym cały przycisk zachowuje się jak jeden duży sensor dotykowy.

Dotykowy przycisk Kamereon z ikonami

Istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnej stylizacji (dowolny kolor, grafika, zdjęcie lub logotyp, możliwość personalizacji również w formie laserowego grawera ikon na polach dotykowych), oraz z nadrukiem napisów w języku Braille. Ponadto w ofercie znajdują się tradycyjne gniazda wtykowe w tej samej stylistyce.

Dotykowy przycisk Kamereon z logotypem

Sensor ma wymiary 77 x 77 x 9mm (całkowita głębokość to 37mm), montowany jest podtynkowo do standardowej puszki instalacyjnej, posiada zintegrowany port magistralny BCU KNX.

Dotykowy przycisk kamereon w wersji śnieżnobiałej

Przycisk kamereon zdobył uznanie w prestiżowym konkursie Plus X Award 2014 zdobywając nagrody w kategoriach Design, Innowacja, Wysoka Jakość, Funkcjonalność, Łatwość użytkowania oraz wyróżnienie w kategorii Najlepszy Produkt Roku 2014.

Plus X Award 2014 dla przycisku kamereon

Back to Top

Kontynuując przeglądanie strony (scrollowanie lub kliknięcie w menu), wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Polityka prywatności dostępna tutaj: https://swithc.com/polityka-prywatnosci/

Zamknij