Cały dzień

Realizacja w ciągu 6-21 dni 8 godzin

Opis

W ramach tej usługi przyjedziemy do Ciebie na cały dzień (czyli najczęściej od 10:00 do maksymalnie 18:00) i zajmiemy się czymkolwiek chcesz (oczywiście w ramach naszej specjalizacji 😉 )

Nie ma znaczenia, czy będzie to wywiercenie otworu w ścianie, montaż oprawy oświetleniowej, konfiguracja Twojego nowego telewizora, telefonu czy komputera, programowanie systemu KNX, programowanie serwera czy wymiana żarówki. Zamawiasz usługę, płacisz, przyjeżdżamy, robimy, sprzątamy, odjeżdżamy. Proste.

Pamiętaj, że wszelkie prace przygotowawcze (ustalenia na miejscu, trasowanie otworów, wyłączanie zabezpieczeń, “odgruzowywanie” przestrzeni dostępowej do szaf rozdzielczych/RACK, przesuwanie mebli, zabezpieczanie podłogi itp) oraz prace po zakończeniu usługi (sprzątanie, sprawdzanie systemów, pomiary, przestawianie mebli itp) zaliczają się do czasu usługi. Jeżeli chcesz optymalnej wykorzystać nasz czas, przygotuj nam miejsce pracy.

Cena nie zawiera materiałów (koszt do ustalenia po przyjeździe, po ustaleniach. Może się okazać, że nie będziemy mieć materiału w samochodzie, od ręki, więc lepiej dokładnie ustalmy zakres prac abyśmy mogli się przygotować)
Cena nie zawiera kosztów dojazdu (obliczane przed złożeniem zamówienia na stronie koszyka usług).

Opłacenie usługi gwarantuje utrzymanie terminu.

Back to Top

Kontynuując przeglądanie strony (scrollowanie lub kliknięcie w menu), wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Polityka prywatności dostępna tutaj: https://swithc.com/polityka-prywatnosci/

Zamknij